DYREKTOR SZKOŁY : po.  mgr Beata Wasiak-Grudzińska

wwicedyrektor: mgr Jolanta Łykowska

 RADA  PEDAGOGICZNA

 

·        pedagog  szkolny

 

 mgr Małgorzata Kicka

 

 nnnauczyciele języka polskiego:

mgr  Aleksandra Gontarek,  wychowawca klasy IIIb,

mgr  Katarzyna  Majewska,  wychowawca klasy Ie,

mgr Agnieszka Siedlecka.

 

 

·        nauczyciele  języka angielskiego:

mgr Agnieszka Koper,

mgr Edyta Lewandowska, wychowawca klasy IIe,

mgr Jolanta Łykowska,

mgr  Joanna Wawrzyniak , wychowawca klasy Ia,

mgr Alicja Zygmunt.

 

 

·        nauczyciele języka niemieckiego:

dr Elżbieta Szubska-Bieroń,

mgr Paula  Marciniak.

 

·        nauczyciele matematyki:

mgr Magdalena Lonik, wychowawca klasy Ib,

mgr Sylwia Rosińska,

mgr Ewa Zajączkowska,

mgr Katarzyna Tworus,

mgr Wiesława Kujawa.

 

·        nauczyciele historii:

mgr Krystyna Waśniewska,

mgr Agnieszka Janecka/ plus wos, wdż/ , wychowawca  klasy Id.

 

·        nauczyciel biologii:

mgr Grażyna M. Oliwa,  wychowawca klasy IIId.

 

·        nauczyciel geografii:

mgr Mariusz Gajewski,  wychowawca klasy IIa.

 

 

·        nauczyciel chemii:

mgr Ewa Doroszuk,  wychowawca klasy IIIa.

 

 

·        nauczyciele  informatyki:

mgr  Magdalena Lonik,

mgr Sylwia Rosińska,

mgr Renata Jędrzejewska.

 

 

·        nauczyciele fizyki:

mgr Beata Wasiak-Grudzińska,

mgr  Grzegorz Matysek.

 

 

·        nauczyciel muzyki:

mgr Urszula Lasota, wychowawca klasy IIb

 

 

-nauczyciel  plastyki i techniki:

mgr Anna Michalska,  wychowawca klasy IId.

 

 

·        nauczyciele  wychowania fizycznego:

dr Joanna R.Syska,

mgr Arkadiusz Jędrzejewski, wychowawca klasy Ic,

mgr Tomasz Kujawa, wychowawca klasy IIIc,

mgr Piotr Liberadzki, wychowawca klasy IIc,

mgr Witold Michalski, wychowawca klasy IIIe.

 

 

·        nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

mgr Ewa Osmałek.

 

 

·        nauczyciele katecheci:

mgr Anna Klejnowska – siostra Elwira

ks. mgr Jarosław Jakubowski.

 

 

·        nauczyciel bibliotekarz:

mgr Dorota Augustyniak,

mgr Urszula Lasota.

 

 

 

Samorząd Uczniowski:

 

Przewodnicząca: Aleksandra Cichocka  kl. III e

Zastępca: Agata Modrzejewska  kl. II d,

Skarbnik: Krzysztof Szczepaniak  kl. III d,

Sekretarz: Aleksandra Majchrzak, Natalia Majchrzak III e.

 

 

PREZYDIUM RADY RODZICÓW:

 

Beata Świetlik  - przewodnicząca Rady Rodziców,

Iwona Zembowicz – zastępca przewodniczącego,

Halina Marzena Ciesielska- sekretarz, skarbnik.

 

Sekretarz szkoły : Halina Marzena Ciesielska

Kierownik gospodarczy: Ewa  Nowak

 

Pracownicy obsługi szkoły:

Anna Nawrocka, Maria Augustyniak, Jolanta Różańska, Agnieszka Jabłońska, Krystyna Markowska, Ewelina Sierant, Teresa Zarzycka, Andrzej Dudkiewicz.

 


Zatrudnienie

2010/2011

2011/2012

 

Nauczyciele

             38

 

36

Pracownicy administracji

i obsługi

             13

10

Ogółem:

             51

46

 

 

 

 

 

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2011-02-16 08:07:13
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2012-03-13 10:14:53
  • Liczba odsłon: 1458
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 8057636]

przewiń do góry