SKŁAD RADY MIEJSKIEJ VIII KADENCJI

  

1. Bryłka Katarzyna                                        katarzyna.brylka@gostynin.pl  

2.  Chojecka- Dinić Emilia                             emilia.chojecka-dinic@gostynin.pl                         

3.  Florczak Anna                                             anna.florczak@gostynin.pl        

4.  Jaśkiewicz Czesław                                   czeslaw.jaskiewicz@gostynin.pl

5.  Lewandowski Stanisław                         stanislaw.lewandowski@gostynin.pl     

6.  Majchrzak Anna                                        anna.majchrzak@gostynin.pl    

7.  Majchrzak Tadeusz                                  tadeusz.majchrzak@gostynin.pl              

8.  Ozimek Bogdan                                          bogdan.ozimek@gostynin.pl    

9.  Pieniążek Urszula                                      urszula.pieniazek@gostynin.pl 

10.  Raciborski Grzegorz                               grzegorz.raciborski@gostynin.pl                             

11.  Reder Andrzej                                          andrzej.reder@gostynin.pl        

12.  Szulczewski Arkadiusz                           arkadiusz.szulczewski@gostynin.pl        

13.  Śniecikowska Renata                             renata.sniecikowska@gostynin.pl          

14.  Wróblewski Stanisław                           stanislaw.wroblewski@gostynin.pl        

15.  Wysokińska Anna                                   anna.wysokinska@gostynin.pl

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Kiełbasa Paweł
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-06-13 14:06:32
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-01-17 11:07:20
  • Liczba odsłon: 8536
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 8073715]

przewiń do góry