OBWIESZCZENIE

BURMISTRZA MIASTA GOSTYNINA

z dnia 10 maja 2010 r.


Burmistrz Miasta Gostynina na podstawie art. 24 Ustawy z dnia 27 września 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, art. 32 Ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, podaje się do publicznej wiadomości informacje o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych utworzonych na terenie Gminy Miasta Gostynina.


Nr obwodu głosowania

Granica obwodu głosowania

Siedziba Obwodowa Komisji Wyborczej

1

Bagnista, Bierzewicka, Brzozowa, Ignacego Krasickiego, Kościelna, Kościuszkowców, Kowalska, Krośniewicka, Leona Rewekanta, Łąkowa, Michała Jarmolińskiego, Morenowa, Ostatnia, Przemysłowa, Stanisława Biernackiego, Stanisława Makulińskiego, Stanisława Treli, Szkolna, Targowa, Zamkowa, Zazamcze, Ziejkowa, Zielona,

Urząd Miasta Gostynina

ul. Parkowa 22

2

Al. Ks. Jerzego Popiełuszki, Gen. Józefa Bema, Jana Pawła II, Płocka, Sportowa,

Szkoła Podstawowa Nr 3

ul. Gen. Józefa Bema 23

3

Adama Mickiewicza, Andrzeja Czapskiego, Andrzeja Małkowskiego, Floriańska, Gen. Marii Wittek, Gliniana, Honorowych Dawców Krwi, Hubalczyków, Juliusza Słowackiego, Krótka, Ks. Józefa Gerwatowskiego, Mazowiecka, Słoneczna, Solidarności, Spacerowa, Spokojna, Wacława Kujawy, Wiosenna,

Dom Nauczyciela

ul. Wojska Polskiego 10


4

Kard. Stefana Wyszyńskiego, Nowa, Wojska Polskiego

Gimnazjum Nr 2

ul. Wojska Polskiego 23

(lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych)

5

Armii Krajowej, Jana Kilińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Ozdowskiego, Langenfeld, Legionów Polskich, Mikołaja Reja, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Zofii Nałkowskiej,

Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Józefa Ozdowskiego 2

6

3 Maja, Browarna, Ogrodowa, Romana Dmowskiego, Rynek, Stodólna, Tadeusza Kościuszki, Żabia,

Liceum Ogólnokształcące

ul. 3 Maja 15

7

Cypriana Kamila Norwida, Dybanka, Działkowa, Fryderyka Chopina, Gościnna, Górna, Jasna, Kutnowska, Kwiatowa, Parkowa, Polna, Sąsiedzka, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Wrzosowa, Zacisze, Zakładowa, Ziemowita,

Gimnazjum Nr 1

ul. Polna 36

(lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych)

8

18 Stycznia, Akacjowa, Bolesława Prusa, Eugeniusza Wilczkowskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Jana Marcinkowskiego, Jaśminowa, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Klonowa, Kolejowa, Kolonia, Kraśnica, Krzysztofa Szydłowieckiego, Leśna, Lipowa, Marii Konopnickiej, Mieczysława Święcickiego, Mikołaja Kopernika, Osada Drzewce, Piaskowa, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Fabiszewskiego, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Wesoła, Wierzbowa, Witolda Sadownika, Władysława Figielskiego, Żytnia,

Miejskie Centrum Kultury

ul. 18 Stycznia 2

9

Zalesie

Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Prof. Wilczkowskiego


Obwody odrębne


10

Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie, ul. Zalesie 1 a

11

Dom Pomocy Społecznej w Gostyninie, ul. 3 Maja 47


Głosowanie odbywać się będzie w godzinach 6:00 – 20:00



BURMISTRZ MIASTA GOSTYNINA



WŁODZIMIERZ ŚNIECIKOWSKI

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2010-05-13 08:55:42
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2010-05-17 14:34:27
  • Liczba odsłon: 1460
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 8073137]

przewiń do góry