Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 52/2015 z dnia 20 kwietnia 2015 r.
Nr Obwodowej Komisji Wyborczej Adres siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej Imię i nazwisko członka Obwodowej Komisji Wyborczej Adres zamieszkania Zgłoszony Przez
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Edyta Pośpieszyńska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Anna Wysokińska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Aneta Tyrolska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Ewa Zofia Stompor Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Żaneta Agnieszka Ostrowska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Maja Dębowska Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Katarzyna Wypych Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina










2 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Anna Beata Borowa Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Bogdan Ozimek Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Włodzimierz Michalski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Anna Jadwiga Sierbińska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Paweł Skalski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Agnieszka Golus Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
2 Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23 Grażyna Wilińska Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










3 Dom Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 Anna Jaskulska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
3 Dom Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 Marek Mikołajczyk Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
3 Dom Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 Małgorzata Pelczarska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
3 Dom Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 Krystyna Jadwiga Pius Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
3 Dom Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 Marianna Kozimińska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
3 Dom Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 Jerzy Ozimski Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
3 Dom Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 Barbara Krystyna Szewczyk Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










4 Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Armii Krajowej 7 Maciej Majewski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
4 Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Armii Krajowej 7 Katarzyna Anna Raciborska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
4 Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Armii Krajowej 7 Monika Ślusarska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
4 Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Armii Krajowej 7 Bogdan Staniaław Rutkowski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
4 Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Armii Krajowej 7 Dominika Magdalena Pasikowska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
4 Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Armii Krajowej 7 Grażyna Stanisławska Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
4 Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Armii Krajowej 7 Ewa Grabowska Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










5 Gimnazjum Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 Katarzyna Biegańska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
5 Gimnazjum Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 Serafina Matczak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
5 Gimnazjum Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 Witold Wojtasiak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
5 Gimnazjum Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 Urszula Brandszteter Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
5 Gimnazjum Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 Halina Marzena Ciesielska Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
5 Gimnazjum Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 Agnieszka Zduńczyk Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)
5 Gimnazjum Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 Aleksandra Ciechomska Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










6 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 Bogusława Wanda Filipczak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 Bartosz Michał Bazela Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 Maja Dyszkiewicz Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 Martyna Matecka Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 Agata Andrzejewska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 Irena Dryńkowska Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 Łukasz Krzysztof Danielak Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










7 Zespół Szkół ul. Kowalska 5 Artur Borowy Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
7 Zespół Szkół ul. Kowalska 5 Patryk Sobkowiak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
7 Zespół Szkół ul. Kowalska 5 Marta Gołębiewska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
7 Zespół Szkół ul. Kowalska 5 Zbigniew Stanisław Dłubak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
7 Zespół Szkół ul. Kowalska 5 Renata Barbara Korajczyk Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
7 Zespół Szkół ul. Kowalska 5 Anna Kwiatkowska Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
7 Zespół Szkół ul. Kowalska 5 Anna Rogala Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










8 Urząd Miasta ul. Parkowa 22 Tomasz Biegański Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
8 Urząd Miasta ul. Parkowa 22 Krystyna Chmielecka Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
8 Urząd Miasta ul. Parkowa 22 Jakub Kowalczyk Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
8 Urząd Miasta ul. Parkowa 22 Stanisław Marciszewski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
8 Urząd Miasta ul. Parkowa 22 Izabela Beata Durma Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
8 Urząd Miasta ul. Parkowa 22 Izabela Chmiel vel Chmielecka Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
8 Urząd Miasta ul. Parkowa 22 Alicja Żółtowska Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










9 Liceum Ogólnokształcące ul. 3-go Maja 15 Marek Zdzisław Zapalski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
9 Liceum Ogólnokształcące ul. 3-go Maja 15 Marianna Kiełbasa Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
9 Liceum Ogólnokształcące ul. 3-go Maja 15 Marta Wasielewska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
9 Liceum Ogólnokształcące ul. 3-go Maja 15 Halina Przybyt Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
9 Liceum Ogólnokształcące ul. 3-go Maja 15 Anna Augustyniak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
9 Liceum Ogólnokształcące ul. 3-go Maja 15 Justyna Raduj Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
9 Liceum Ogólnokształcące ul. 3-go Maja 15 Teresa Rogala Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










10 Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Wojska Polskiego 54 Adam Wiśniewski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
10 Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Wojska Polskiego 54 Lidia Krystyna Florczak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
10 Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Wojska Polskiego 54 Agnieszka Kowalska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
10 Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Wojska Polskiego 54 Grażyna Jadwiga Suska Lipińska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
10 Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Wojska Polskiego 54 Ewelina Pasikowska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
10 Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Wojska Polskiego 54 Monika Zawlik Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
10 Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Wojska Polskiego 54 Małgorzata Gostyńska Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










11 Hala Sportowa MOSiR ul. Kutnowska 7a Kamil Gabalewicz Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
11 Hala Sportowa MOSiR ul. Kutnowska 7a Adam Andrzej Witkowski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
11 Hala Sportowa MOSiR ul. Kutnowska 7a Adam Osmański Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
11 Hala Sportowa MOSiR ul. Kutnowska 7a Mirosława Janina Muchowicz Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
11 Hala Sportowa MOSiR ul. Kutnowska 7a Marcin Ciszewski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
11 Hala Sportowa MOSiR ul. Kutnowska 7a Maria Suwała Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
11 Hala Sportowa MOSiR ul. Kutnowska 7a Witold Figiel Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










12 Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 Mariola Bogumiła Dolak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
12 Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 Anna Pawłowska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
12 Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 Konrad Kowalski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Janusza Korwin-Mikke
12 Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 Magdalena Ipatow Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
12 Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 Anna Burczak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
12 Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 Renata Nosalska Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
12 Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 Łukasz Dobrowolski Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










13 Miejskie Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 Mariusz Edward Jaskulski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
13 Miejskie Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 Wacława Ołdak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
13 Miejskie Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 Urszula Stasińska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
13 Miejskie Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 Beata Balcerzak Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
13 Miejskie Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 Magdalena Świderska Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
13 Miejskie Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 Ilona Figiel Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)
13 Miejskie Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 Ewelina Ciechomska Gostynin Uzupełnienie składu komisji przez Burmistrza Miasta Gostynina (art. 182 § 8 Kodeksu wyborczego)










14 Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie, ul. Zalesie 1 Grażyna Stanisława Gelec Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
14 Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie, ul. Zalesie 1 Paweł Węglewski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
14 Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie, ul. Zalesie 1 Ewelina Maciejewska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
14 Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie, ul. Zalesie 1 Przemysław Bartosz Nowicki Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
14 Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie, ul. Zalesie 1 Joanna Dolak Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina




















15 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie Filia w Gostyninie, ul. 3-go Maja 47 Anna Osowicz Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
15 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie Filia w Gostyninie, ul. 3-go Maja 47 Ewa Barbara Szpejnowska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
15 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie Filia w Gostyninie, ul. 3-go Maja 47 Maria Urbańska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
15 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie Filia w Gostyninie, ul. 3-go Maja 47 Monika Kepling Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
15 Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie Filia w Gostyninie, ul. 3-go Maja 47 Anna Tarka Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina










16 Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie, ul. Zalesie 1a Anna Szewczyk Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Adama Jarubasa
16 Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie, ul. Zalesie 1a Anna Orzeszek-Borkowska Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
16 Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie, ul. Zalesie 1a Jerzy Wojciech Urbański Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdaleny Ogórek
16 Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie, ul. Zalesie 1a Włodzimierz Paweł Skalski Gostynin Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
16 Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie, ul. Zalesie 1a Agnieszka Jędrzejczak Gostynin Burmistrz Miasta Gostynina
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Anna Wilińska
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-04-20 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Wojciechowski Hubert
  • Data ostatniej aktualizacji: 2015-04-20 15:17:33
  • Liczba odsłon: 4684
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 8073038]

przewiń do góry