Zarządzenie Nr 128/2015

Burmistrza Miasta Gostynina
z dnia 13 sierpnia 2015 r.

 

 

w sprawie powołania obwodowych komisji ds. referendum w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

 

         Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 pkt. 1 i 2, lit. a i b ustawy z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz. U. 2015, poz. 318 j.t.) oraz § 7 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia
30 kwietnia 2003 r. w sprawie zgłaszania kandydatów  do obwodowych komisji do spraw referendum w referendum ogólnokrajowym oraz powoływania komisji (Dz. U. Nr 74, poz. 671 z późn. zm.) zarządza się, co następuje:

 

§ 1

         Dla przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego w dniu 6 września 2015 r. na terenie Gminy Miasta Gostynina powołuje się obwodowe komisje ds. referendum.

 

§ 2

         Składy obwodowych komisji ds. referendum stanowią załącznik Nr 1 do niniejszego zarządzenia.

 

§ 3

         Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

Zastępca Burmistrza

/-/ Paweł Pachniewski

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 128/2015 Burmistrza Miasta Gostynina z dnia 13 sierpnia 2015 r.
Numer i adres siedziby obwodowej komisji ds. referendum Imię i nazwisko członka obwodowej komisji ds. referendum Miejsce zamieszkania
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 ul. Bema 23 1. Ewa Zofia Stompor Gostynin
2. Edyta Pośpieszyńska Gostynin
3. Agnieszka Osipowicz Gostynin
4. Aneta Tyrolska Gostynin
5. Paweł Skalski Gostynin
6. Patrycja Dobrowolska Gostynin
7. Elżbieta Syska Gostynin
8. Paweł Gostyński Gostynin
9. Agnieszka Dzięgielewska Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 ul. Bema 23 1. Anna Beata Borowa Gostynin
2. Jacek Matecki Gostynin
3. Marcin Tomasz Marciniak Gostynin
4. Włodzimierz Michalski Gostynin
5. Bogdan Ozimek Gostynin
6. Anna Głąbińska Gostynin
7. Renata Wesołowska Gostynin
8.Agnieszka Ewa Stańczyk Gostynin
9.Agnieszka Borowska Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 3 z siedzibą w Domu Nauczyciela ul. Wojska Polskiego 10 1. Anna Jadwiga Sierbińska Gostynin
2. Małgorzata Głowacka Gostynin
3. Elżbieta Zielińska Gostynin
4. Małgorzata Pelczarska Gostynin
5. Wiesława Trojanowska Gostynin
6. Marianna Kozimińska Gostynin
7. Lidia Rembowska Gostynin
8. Sylwia Lewandowska Gostynin
9. Jerzy Ozimski Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 4 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu nr 4 ul. Armii Krajowej 7 1. Elżbieta Joanna Trojanowska Gostynin
2. Kazimierz Kobus Gostynin
3. Monika Ślusarska Gostynin
4. Martyna Piotrowska Gostynin
5. Agnieszka Anna Panek Gostynin
6. Marta Marzec Gostynin
7. Hubert Kołodziejski Gostynin
8. Michał Borowski Gostynin
9. Jolanta Markowska Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 5 z siedzibą w Gimnazjum nr Nr 2 ul. Wojska Polskiego 23 1. Ewelina Maciejewska Gostynin
2. Katarzyna Biegańska Gostynin
3. Adam Piotr Pawlak Gostynin
4. Bartosz Sikorski Gostynin
5. Serafina Matczak Gostynin
6. Urszula Brandszteter Gostynin
7. Beata Lewandowska Gostynin
8. Marta Jolanta Kamińska Gostynin
9. Wioletta Katarzyna Uliczna Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 6 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 ul. Ozdowskiego 2 1. Katarzyna Ewa Gach Gostynin
2. Mateusz Sałaciński Gostynin
3. Dorota Sałacińska Gostynin
4. Maja Dyszkiewicz Gostynin
5. Bartosz Michał Bazela Gostynin
6. Ewelina Pasikowska Gostynin
7. Anna Podel Gostynin
8. Joanna Małgorzata Kałębasiak Gostynin
9. Jerzy Wojciech Moraczewski Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 7 z siedzibą w Zespole Szkół ul Kowalska 5 1. Marta Gołębiewska Gostynin
2. Daniel Osowicz Gostynin
3. Renata Barbara Korajczyk Gostynin
4. Szymon Kubicki Gostynin
5. Marcin Ciszewski Gostynin
6. Iwona Małkowska Gostynin
7. Dominika Solarska Gostynin
8. Patryk Sobkowiak Gostynin
9. Karolina Wojciechowska Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 8 z siedzibą w Urzędzie Miasta ul. Parkowa 22 1. Stanisław Marciszewski Gostynin
2. Marianna Kiełbasa Gostynin
3. Anna Dąbrowska Gostynin
4. Mateusz Stanisław Tomczak Gostynin
5. Krystyna Chmielecka Gostynin
6. Wiesława Wanda Zielińska- Frens Gostynin
7. Albert Maria Balcerzak Gostynin
8. Elżbieta Edyta Kijek Gostynin
9. Izabela Chmiel vel Chmielecka Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 9 z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym ul. 3- go Maja 15 1. Mariola Bogumiła Dolak Gostynin
2. Henryka Marciszewska Gostynin
3. Paweł Czubak Gostynin
4. Monika Osińska-Czubak Gostynin
5. Katarzyna Julia Leśniewska Gostynin
6. Agata Andrzejewska Gostynin
7. Monika Zemsta Gostynin
8. Hubert Krzysztof Kostun Gostynin
9. Justyna Raduj Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 10 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Nr 2 ul Wojska Polskiego 54 1. Adam Andrzej Majewski Gostynin
2. Adam Wiśniewski Gostynin
3. Ksenia Zaręba Gostynin
4. Przemysław Sienny Gostynin
5. Wanda Janina Wiwała Gostynin
6. Lidia Krystyna Florczak Gostynin
7. Magdalena Augustyniak Gostynin
8. Sylwia Folgier Gostynin
9. Anna Grażyna Krzewicka Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 11 z siedzibą w Hali Sportowej MOSiR ul. Kutnowska 7a 1. Kamil Gabalewicz Gostynin
2. Tomasz Zygfryd Gertner Gostynin
3. Witold Figiel Gostynin
4. Adam Andrzej Witkowski Gostynin
5. Katarzyna Ciszewska Gostynin
6. Magdalena Justyna Mackiewicz Gostynin
7. Agnieszka Pruszyńska Gostynin
8. Agnieszka Koprowicz Gostynin
9. Sylwia Staszewska Białe
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 12 z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 ul. Polna 36 1. Katarzyna Kujawa Gostynin
2. Kamil Nowogórski Gostynin
3. Beata Gabriela Pachniewska Gostynin
4. Małgorzata Zarzycka Gostynin
5. Renata Mielniczuk Gostynin
6. Mariola Węglewska Gostynin
7. Jacek Tomczak Gostynin
8. Żaneta Zielińska Gostynin
9. Renata Nosalska Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 13 z siedzibą w Miejskim Centrum Kultury ul. 18 Stycznia 2 1. Mariusz Edward Jaskulski Gostynin
2. Ilona Figiel Gostynin
3. Wacława Ołdak Gostynin
4. Beata Balcerzak Gostynin
5. Ryszard Lewandowski Gostynin
6. Marlena Grudna Gostynin
7. Bogdan Marek Gołębiewski Gostynin
8. Emilia Kołodziejczyk Gostynin
9. Magdalena Świderska Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 14 z siedzibą Wojewódzkim Samodzielnym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof.. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie ul. Zalesie 1 1. Grażyna Jadwiga Suska- Lipińska Gostynin
2. Grażyna Stanisława Gelec Gostynin
3. Milena Nyckowska Gostynin
4. Paweł Węglewski Gostynin
5. Przemysław Bartosz Nowicki Gostynin
6. Marcin Jakub Kijek Gostynin
7. Małgorzata Teresa Borowska Gostynin
8. Joanna Dolak Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 15 z siedzibą w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Czarnowie Filia w Gostyninie ul. 3 Maja 47 1. Maria Urbańska Gostynin
2. Anna Osowicz Gostynin
3. Monika Ciesielska Gostynin
4. Tomasz Wiwała Gostynin
5. Ewa Barbara Szpejnowska Gostynin
6. Jolanta Andrzejewska Gostynin
7. Tomasz Muszalik Gostynin
8. Kazimierz Bogdan Sobkowiak Gostynin
9. Anna Tarka Gostynin
Obwodowa komisja ds. referendum Nr 16 z siedzibą w Regionalnym Ośrodku Psychiatrii Sadowej w Gostyninie ul. Zalesie 1a 1. Jerzy Wojciech Urbański Gostynin
2. Anna Szewczyk Gostynin
3. Małgorzata Anna Rzepnikowska Gostynin
4. Paulina Dorota Rzepnikowska Gostynin
5. Anna Orzeszek- Borkowska Gostynin
6. Włodzimierz Paweł Skalski Gostynin
7. Łukasz Feliniak Gostynin
8. Adam Kacper Baranowski Gostynin
9. Agnieszka Jędrzejczak Gostynin

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Anna Wilińska
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-08-13 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Gawinowski Marcin
  • Data ostatniej aktualizacji: 2015-08-17 15:25:20
  • Liczba odsłon: 5012
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 8067543]

przewiń do góry