SKŁAD RADY MIEJSKIEJ IX KADENCJI

  

1

Bryłka Katarzyna

katarzyna.brylka@gostynin.pl

2

Flejszer Łukasz

lukasz.flejszer@gostynin.pl

3

Florczak Anna

anna.florczak@gostynin.pl

4

Jaśkiewicz Czesław

czeslaw.jaskiewicz@gostynin.pl

5

Klejna Krzysztof

krzysztof.klejna@gostynin.pl

6

Krysiak  Konrad

konrad.krysiak@gostynin.pl

7

Markus Iwona

iwona.markus@gostynin.pl

8

Nowogórski Kamil

kamil.nowogorski@gostynin.pl

9

Pieniążek Urszula

urszula.pieniazek@gostynin.pl

10

Pilichowicz Waldemar

waldemar.pilichowicz@gostynin.pl

11

Radzikowski Patryk

patryk.radzikowski@gostynin.pl

12

Szulczewski Arkadiusz

arkadiusz.szulczewski@gostynin.pl

13

Szulwach Artur

artur.szulwach@gostynin.pl

14

Wróblewski Stanisław

stanislaw.wroblewski@gostynin.pl

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Kiełbasa Paweł
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-06-13 14:06:32
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2024-05-10 09:33:15
  • Liczba odsłon: 11073
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 11579013]

przewiń do góry