Organy Przedszkola

w roku szkolnym 2023/2024

 

15 oddziałów przedszkolnych w tym:

grupa

3 latki A - Smerfy

3 latki B – Krasnoludki

3 latki C - Misie

3 latki D - Liski

grupa

 4 latki A – Biedronki

4 latki B – Jagódki

 4-5 latki A – Zajączki

4-5 latki B- Pszczółki

4-5 latki C- Tygryski

4-5 latki D- Niedźwiadki

grupa

 5- latki – Skrzaty

grupa

 5- 6 latki - Jeżyki

grupa

 6-5 latki A- Motylki

6-5 latki B- Żabki

6- 5 latki C- Sówki

 

Czas pracy przedszkola: 6 30– 1630

Czynne: od 01.09.2023 r. do 30.06.2024 r.


 

Organy Przedszkola:

Dyrektor: mgr Grażyna Stanisławska- nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor : mgr Wioletta Kiełbasa - nauczyciel dyplomowany

 

Rada Pedagogiczna:

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

mgr Katarzyna Świtek - nauczyciel dyplomowany

mgr Irena Mossakowska - nauczyciel mianowany

mgr Wioletta Kiełbasa - nauczyciel dyplomowany

mgr Dorota Wasińska -nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Gabryel - nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Górecka- nauczyciel dyplomowany

mgr Anita Syska - nauczyciel mianowany

mgr Magdalena Apalczyk -nauczyciel mianowany

mgr Justyna Dudkiewicz – nauczyciel mianowany

mgr Agata Kwiatkowska- nauczyciel początkujący

mgr Katarzyna Tomczyk – nauczyciel początkujący

mgr Małgorzata Izdebska-Bogdanowicz -nauczyciel kontraktowy

mgr Anna Kacprzak- nauczyciel mianowany

mgr Beata Lewandowska- nauczyciel dyplomowany

mgr Ewelina Reńda- nauczyciel początkujący

mgr Magdalena Różańska – Węglewska – nauczyciel kontraktowy

mgr Ilona Różycka -Lińska – nauczyciel dyplomowany

mgr Paulina Różycka- nauczyciel kontraktowy

mgr Żaneta Skonieczna- nauczyciel kontraktowy

mgr Patrycja Szmydt- nauczyciel kontraktowy

mgr Iza Tomaszewska- nauczyciel kontraktowy

mgr Karolina Wilińska – nauczyciel kontraktowy

mgr Agata Wojtacka- nauczyciel początkujący

mgr Danuta Dobrzyńska- nauczyciel kontraktowy

mgr Paulina Wysokińska- nauczyciel początkujący

 

Logopeda

mgr Renata Kaźmierska

mgr Wioletta Szymańska

 

Psycholog

mgr Natalia Stasiak-Kopaczewska

 

Pedagog specjalny

mgr Krystyna Koper-Latoszek

 

Zajęcia z języka angielskiego:

mgr Anita Syska

mgr Dorota Wasińska

mgr Paulina Wysokińska

mgr Małgorzata Izdebska-Bogdanowicz

 

Kółko plastyczne

mgr Anna Górecka

 

Zajęcia z rytmiki

mgr Katarzyna Lisicka

 

Nauczyciel religii

mgr Monika Zaremba

                                 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2012-03-13 08:43:01
  • Informacja zaktualizowana przez: Rudzińska Magdalena
  • Data ostatniej aktualizacji: 2023-11-15 14:45:56
  • Liczba odsłon: 3964
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 11579130]

przewiń do góry