Zobacz podgałęzie
Organy Przedszkola
w roku szkolnym 2023/2024
15 oddziałów przedszkolnych w tym:
grupa
3 latki A - Smerfy
3 latki B – Krasnoludki
3 latki C - Misie
3 latki D - Liski
grupa
4 latki A – Biedronki
4 latki B – Jagódki
4-5 latki A – Zajączki
4-5 latki B- Pszczółki
4-5 latki C- Tygryski
4-5 latki D- Niedźwiadki
grupa
5- latki – Skrzaty
grupa
5- 6 latki - Jeżyki
grupa
6-5 latki A- Motylki
6-5 latki B- Żabki
6- 5 latki C- Sówki
Czas pracy przedszkola: 6 30– 1630
Czynne: od 01.09.2023 r. do 30.06.2024 r.
Organy Przedszkola:
Dyrektor: mgr Grażyna Stanisławska- nauczyciel dyplomowany
Wicedyrektor : mgr Wioletta Kiełbasa - nauczyciel dyplomowany
Rada Pedagogiczna:
Nauczyciele wychowania przedszkolnego
mgr Katarzyna Świtek - nauczyciel dyplomowany
mgr Irena Mossakowska - nauczyciel mianowany
mgr Wioletta Kiełbasa - nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Wasińska -nauczyciel dyplomowany
mgr Agnieszka Gabryel - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Górecka- nauczyciel dyplomowany
mgr Anita Syska - nauczyciel mianowany
mgr Magdalena Apalczyk -nauczyciel mianowany
mgr Justyna Dudkiewicz – nauczyciel mianowany
mgr Agata Kwiatkowska- nauczyciel początkujący
mgr Katarzyna Tomczyk – nauczyciel początkujący
mgr Małgorzata Izdebska-Bogdanowicz -nauczyciel kontraktowy
mgr Anna Kacprzak- nauczyciel mianowany
mgr Beata Lewandowska- nauczyciel dyplomowany
mgr Ewelina Reńda- nauczyciel początkujący
mgr Magdalena Różańska – Węglewska – nauczyciel kontraktowy
mgr Ilona Różycka -Lińska – nauczyciel dyplomowany
mgr Paulina Różycka- nauczyciel kontraktowy
mgr Żaneta Skonieczna- nauczyciel kontraktowy
mgr Patrycja Szmydt- nauczyciel kontraktowy
mgr Iza Tomaszewska- nauczyciel kontraktowy
mgr Karolina Wilińska – nauczyciel kontraktowy
mgr Agata Wojtacka- nauczyciel początkujący
mgr Danuta Dobrzyńska- nauczyciel kontraktowy
mgr Paulina Wysokińska- nauczyciel początkujący
Logopeda
mgr Renata Kaźmierska
mgr Wioletta Szymańska
Psycholog
mgr Natalia Stasiak-Kopaczewska
Pedagog specjalny
mgr Krystyna Koper-Latoszek
Zajęcia z języka angielskiego:
mgr Anita Syska
mgr Dorota Wasińska
mgr Paulina Wysokińska
mgr Małgorzata Izdebska-Bogdanowicz
Kółko plastyczne
mgr Anna Górecka
Zajęcia z rytmiki
mgr Katarzyna Lisicka
Nauczyciel religii
mgr Monika Zaremba
- Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
- Data udostępnienia w BIP: 2012-03-13 08:43:01
- Informacja zaktualizowana przez: Rudzińska Magdalena
- Data ostatniej aktualizacji: 2023-11-15 14:45:56
- Liczba odsłon: 4292
- Historia dokumentu: